Ideadomy

  • Kvalitní zděné a cenově dostupné rodinné domy s rychlou výstavbou.

    Idea12

Ideadomy

Spolupráce stavební společnosti Ideastav Stavební s.r.o. a ateliéru Free69 s.r.o. přináší na trh Ideadomy - kvalitní zděné české rodinné domy - snoubící praktičnost, utilitárnost a taktéž líbivou architekturu v duchu české tradiční výstavby. Ideadomy jsou stavěny z kvalitních stavebních materiálů (nosným prvkem je minerální vatou zateplená cihla Porotherm T-Profi, umožňující domům výborné difúzní vlastnosti při zachování vynikajících parametrů tepelných ztrát), během výstavby je kladen důraz na maximalizaci tzv. suchých procesů, díky nimž je výstavba těchto domů velmi efektivní a rychlá. V současnosti již existuje 12 typů Ideadomů, z nichž některé typy lze dokončit a předat zákazníkovi za dobu kratší než 1 rok od počátku výstavby. Dalším velmi důležitým faktorem je cena Ideadomů - ta je v porovnání s konkurenčními produkty velmi nízká.


Cílem produktu Ideadomy je dodávat na trh v České republice (zejména v rámci developerských projektů, které realizují více domů najednou) kvalitní a cenově dostupné bydlení pro rodiny i páry či jednotlivce. Řešit použité materiály dané stavby je důležité kvůli kvalitě bydlení - na což je často konkurenčními produkty, i architektonickými či projekčními kancelářemi, zapomínáno. A kvalita bydlení je přeci to nejdůležitější.


Ideadům je díky minimalistickému architektonickému přístupu možno zasadit v podstatě do jakékoliv zástavby v okolí měst či v menších obcích - a mohou být tak vzorovou výstavbou pro budoucí, dnes bohužel často velmi roztříštěnou, individuální výstavbu hlavně v suburbanizovaných částech velkých měst. Prohlédněte si typy Ideadomů, které jsme realizovali či můžeme realizovat v rámci našich developerských projektů či individuální výstavby pro jednotlivce.

Aktuality

News1

Kněžmost - Ideadům 3 se zimní zahradou

V kněžmostě se dne 29.6.2017 předával Ideadům 3

Přidáno 12.12.2019 Číst dále

News1

Nová ves pod Pleší - Ideadům 5

Během dubna začala výstavba ideadomu 5 s garáží, nyní se dokončuje hrubá stavba.

Přidáno 08.06.2017 Číst dále

News1

Brabčov - ideadům 3

Dne 24.2.2017 byl předán Ideadům 3 novým majitelům.

Přidáno 28.03.2017 Číst dále

News1

Kněžmost - ideadům 3 se zimní zahradou

Stavební práce na rodinném domku v Kněžmostu stále pokračují, již jsou hotova okna a rozvody.

Přidáno 28.03.2017 Číst dále


Nejnovější ideadomy

Hlavní partneři